• Klimatyzacja w czterech porach roku

    Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów. Ochrona środowiska naturalnego.

Samsung

samsung_logo.pngKlimatyzacja Samsung od ponad 70 lat jest obecna na światowych rynkach. Dzięki nieustannym innowacjom, pracą nad ulepszaniem funkcjonalności, wyglądu, jakości swych produktów, Samsung osiągnął wysoką pozycję. Klimatyzacja Samsung dba o ochronę środowiska, nie przyczynia się do powiększania warstwy ozonowej. Nie wykorzystuje szkodliwych gazów, zgodnie z derektywą europejską WE 2037/2000 oraz międzynarodowym protokołem z Montrealu.

Klimatyzacja Samsung oferuje klimatyzację do każdego rodzaju budynku – mieszkania, domu jedno- i wielorodzinnego, dużych budynków, firm, serwerowni, przemysłu oraz wysokich biurowców. Dzięki szerokiej ofercie klimatyzatorów Samsung zostaną spełnione nawet bardzo wysokie wymagania stawiane przez nowoczesne budownictwo. Klimatyzacja firmy Samsung oferuje fantastyczny system DVM przeznaczony do wysokich oraz rozległych budynków. Kolejne rozwiązanie Samsung o nazwie CAC (Monosplit Iverter) dedykowane jest powierzchniom handlowym, które za pomocą jednego klimatyzatora schłodzi całą powierzchnię lokalu. Natomiast dla mniejszych obiektów takich jak mieszkania, domy jednorodzinne, małe hotele czy firmy Samsung przygotowała linię klimatyzatorów FJM.

Klimatyzacja Samsung ścienna - czyli klimatyzatory wewnętrzne, charakteryzują się nowatorskim, stylowym wzornictwem zachowując charakterystyczną solidność dla firmy Samsung. W klimatyzatorach tych zastosowano unikatowy antybakteryjny Filtr HD powietrza, który działa w połączeniu z jonizatorem S-Plasma ion co pozwala na eliminację z powietrza licznych zanieczyszczeń. Filtr o jeszcze większej skuteczności: FULL HD eliminuje do 90% cząsteczek kurzu, który jest odpowiedzialny za liczne alergie. Ten jeszcze bardziej zaawansowany filtr pracuje również w połączeniu z jonizatorem, który odpowiedzialny jest za tworzenie strefy oczyszczonej, ochronę przed alergenami oraz chorobami, kontroluje zawartość aktywnego tlenu. Warto zaznaczyć, że skuteczność tej technologii została potwierdzona przez międzynarodowe testy.

Wyobraź sobie klimatyzator, który dba o Twoje zdrowie

Pliki do pobrania