• Klimatyzacja w czterech porach roku

    Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów. Ochrona środowiska naturalnego.

O nas

 

onas-m-ex.jpg

Strategia i cel

Samodoskonalenie i rozwój Firmy jest stałym składnikiem naszej pracy, gwarantującym najlepszą jakość usług. Jesteśmy RODZINNĄ, dynamicznie rozwijającą się firmą. Naszą domeną jest jakość, szybkość w działaniu oraz gwarancja zapewnienia jakości. Naszym celem jest satysfakcja Klienta oraz zbudowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Kilkanaście lat doświadczeń oraz doskonała znajomość potrzeb rynku buduje nam bazę zadowolonych klientów.

Projektowanie, montaż, serwis klimatyzacji

Zapewniamy profesjonalny, szybki oraz czysty montaż Klimatyzacji, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Znajomość branży oraz elastyczność w działaniu, pozwala nam dostosować się do potrzeb naszych Klientów i 100 % realizować zamówienia.

Autoryzacja i certyfikaty

Należymy do sieci sprzedaży: MITSUBISHI ELECTRIC, HITACHI, PANASONIC, SAMSUNG, LENNOX, ELECTRA, MIDEA, LG

Autorski Program PNC kluczem do klimatyzacji

Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta daje możliwość osobistej negocjacji ceny. Zapytaj o Program Sprzedaży PNC, ... kto zadaje pytania? Ten szybko staje się nabywcą Klimatyzacji w wymarzonej cenie...

Mówią o nas

"Montaż Klimatyzacji w MARTYN-EX , to najwyzsza jakość urządzeń, to czystość elegancja i komfort połączona z unikalną dziś, pasją montażu."

"Współpracę z Panem Robertem i ekipą MARTYN-EX'u oceniam bardzo dobrze. Pana Roberta, oprócz pełnego profesjonalizmu i dogłębnej wiedzy z dziedziny klimatyzacji, cechuje bardzo pozytywne podejście do klienta. Cierpliwie udziela odpowiedzi na każde pytanie, starając się przedstawić zalety oferowanego sprzętu w jak najbardziej obiektywny sposób. Montaż urządzeń wykonano bez zastrzeżeń, bardzo fachowo i terminowo. Klimatyzacja (trzy jednostki wewnętrzne + jedna jednostka zewnętrzna) działa doskonale i co jest istotne bardzo cicho. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy MARTYN-EX oraz sprzęt Mitsubishi.

JT"

 

Serdecznie zapraszamy

   myfoto.png

     Robert Krystek