• Klimatyzacja w czterech porach roku

    Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów. Ochrona środowiska naturalnego.

Mitsubishi Electric

mitsubishi-electric.jpgW 1921 roku zostało założone w Tokio Mitsubishi Electric, w 1954 został założony dział klimatyzacji Mitsubishi Electric, rozpoczęto produkcję klimatyzacji i powstała pierwsza w Japonii naścienna klimatyzacja typu Split

Klimatyzacja Mitsubishi Electric To marka, która jest od samego początku swego istnienia uważana za symbol jakości oraz niezawodności. Jej produkty to najwyższa jakość, a dbałość o nią stała się najwyższym priorytetem Mitsubishi Electric Na przestrzeni lat klimatyzacja Mitsubishi Electric została doceniona na całym świecie

Klimatyzacja Mitsubishi Electric to nie tylko najnowsza technologia, unikalne rozwiązania oraz innowacyjne funkcje i nowoczesne, eleganckie wzornictwo, to także coraz większe możliwości, oszczędności oraz dbałość o ochronę środowiska Logo Mitsubishi Electric symbolizuje trzy diamenty, które to zaś symbolizują jakość oraz niezawodność, trzy diamenty to dziesiątki lat tradycji w klimatyzacji

KLimatyzacja Mitsubishi Electric to kompleksowe rozwiązania dla domu, biura oraz przemysłu to urządzenia klimatyzacji komfortu, klimatyzacji naściennej, klimatyzacji przypodłogowej, klimatyzacji kanałowej oraz kasetonowej Wszystkie te modele dostępne są w wersji Split, czyli do jednego pomieszczenia, oraz w wersji Multi Split, czyli Do kilku pomieszczeń przy tylko jednej jednostce zewnętrznej Flagowym urządzeniem, a raczej flagowymi są ty seria FD oraz EF, która jest dostępna w trzech kolorach (biały, srebrny oraz czarny) Te modele różnią się od innych dostępnych na rynku nie tylko tym co mają w środku, czyli jakością, filtrami oraz funkcjami, ale także wyglądem zewnętrznym. Szczególnie seria EF wyróżnia się na tym tle swą płaską, kanciastą, ale bardzo elegancką obudową. Najnowsze dziecko Mitsubishi Electric to seria LN - piękna i nowoczena w czterech różnych kolorach.

A Upalne dni coraz bliżej,

mnożymy coraz więcej pytań mimo niesprzyjającej aury pogodowej w ten sposób chcemy przygotować się, jak najlepiej do uciążliwych upałów. Dlatego wychodząc na przeciw, w wielkim skrócie zaprezentuje cały rynek klimatyzacji RAC Home ale, tylko na przykładzie modeli Mitsubishi Electric. 

 Rozpocznę od:

Klimatyzatory LN Diamont.

Sprzedawane w 4 kolorach , przepiękny błyszczący odcień czerwieni, głęboka niepowtarzalna czerń, perłowy i biały. Pracuje jak mały komputer obserwujący właściciela, jego ruch  i sposób zachowania, by w konsekwencji dostarczyć mu to co najlepsze, czyli przefiltrowane powietrze , bez bakterii, bez wirusów, bez alergenów do miejsca w którym się znajduje w danej chwili. Klimatyzator jest najwyższej klasy energooszczędny najcichszy na rynku, o niespotykanej kulturze pracy. Posiada Wifi.

Zobacz:  https://klimatyzacja-warszawa.com/klimatyzacja-seria-m-diamond-ln,150.html

Klimatyzacja DELUX FH, elegancki w kolorze Białym.

Klimatyzator dla wymagających Posiada oczyszczacz powietrza jest energooszczędny i fizycznie niesłyszalny. Dedykowany nie tylko dla  chłodzenia ale także do ogrzewania dużych pomieszczeń i domów. Sprawdza się zimą w bardzo niskich temperaturach.

Zobacz: https://klimatyzacja-warszawa.com/klimatyzacja-seria-m-delux,126.html

Klimatyzatory PREMIUM EF

To linia klimatyzatorów w 3 kolorach czarny , srebrny i biały, chętnie wybierany przez projektantów wnętrz. Stosowany w projektach o nietypowej aranżacji. Jest sprawdzony, wydajny i bardzo cichy, energooszczędny. Wąziutki tylko 19 cm .

Zobacz: https://klimatyzacja-warszawa.com/klimatyzacja-seria-m-premium,125.html

Klimatyzacja COMPACT  SF

To najlepszy w swoje klasie, kompaktowy klimatyzator na rynku. Producent wyposażył go w dobre filtry,  zmniejszył do wymiarów 73x16x25.  Przy tych wymiarach ze swoją smukłą nowoczesna i elegancką obudową zmieści się wszędzie. Doskonale komponuje się w każdym wnętrzu pozostając niewidzialnymi niesłyszalnym.  Stanowi doskonała relacje jakości do ceny . Możliwość Wifi . To model SF którego szczególnie polecam.

Zobacz: https://klimatyzacja-warszawa.com/klimatyzacja-seria-m-kompaktowe-sf,130.html

Klimatyzator Model DM

To najprostszy o tradycyjnych obłych kształtach. Doskonały dla niewymagających, cichy i energooszczędny i nie do zdarcia w sympatycznej cenie wyzwala poczucie nie tylko ekonomicznego komfortu

Zobacz: https://klimatyzacja-warszawa.com/klimatyzacja-seria-m-standard-dm,147.html

KONSOLA ( przypodłogowa ).

Swoim kształtem daje możliwość montażu wszędzie tam gdzie tradycyjny „naścieniak” montażowo, nie daje rady, np. poddasze o dużych skosach.

Zobacz: https://klimatyzacja-warszawa.com/klimatyzacja-seria-m-przypodlogowe,133.html

Pozostał już tylko do omówienia system MULTI Splitt.

Rozważających to rozwiązanie zapraszamy do osobistego kontaktu ze względu na złożoność tematyczną i technologiczną oraz wielorakie możliwości zastosowań.

 

Nie umniejszamy konkurencji ale z powyższej dywersyfikacji półek produktowych Mitsubishi Electric jednoznacznie widać że producent zadbał o każdego klienta. Klienta od najmniej do najbardziej zasobnego portfela co jest chyba podstawowym kryterium, dziś. Produkty Mitsubishi to Najwyższa Jakość i najlepsza energooszczędność. To Klimatyzatory na każda porę roku i na każda kieszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem,

ZAPRASZAMY

Tel.: 22 428 51 76

Kom: 509 499 464

Mail: martyn-ex@martyn-ex.pl

www.klimatyzacja-warszawa.com

https://www.facebook.com/klimatyzacje.warszawa/?ref=aymt_homepage_panel

 

Ponizej FOTY I FILMY :-)

Seria Diamond LN

 

klimatyzator_me_ln_bialy.png    klimatyzator_me_ln_czerwony.png   klimatyzator_me_ln_czarny.png   

klimatyzator_me_ln_bialy.png

 

Seria EF

mitsubishi_electric_ef_czarny.jpgmitsubishi_electric_ef_bialy.jpgmitsubishi_electric__srebrny.jpg

 

I dla przypomnienia:

W ofercie Klimatyzacji Mitsubishi Electric możemy wyróżnić następujące produkty (serie):

  • Seria M (do użytku domowego, modele MSZ-DM, MSZ-SF, MSZ-FD, MSZ-EF, MSZ-LN, MFZ),
  • Seria Mr Slim (do użytku w dużych pomieszczeniach, modele PKA-RP, PCA-RP-KAQ, PCA-RP-HAQ, PLA-RP, PEAD-RP, PEA-RP),
  • City Multi (do użytku w dużych obiektach tj biurowce, hotele, budynki mieszkalne, PEFY-PVMS, PLFY-PVCM-E, PLFY-PVBM-E, PMFY-PVBM-E, PCFY-PVKM-E, PFFY-PVKM-E, PKFY-PVBM-E, stojące PFFY-PVLEM-E oraz szafa klimatyzacji precyzyjnej PFD-P250VM-E),
  • Osuszacze (model MJ-E16VX-S1 stosowany jest tam, gdzie występują problemy z wilgocią lub zanieczyszczeniem powietrza, posiada on dwa filtry),
  • Pompy ciepła (model STE EHST 20BYS9 do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz wody)

Marka Mitsubishi Electric za swoje produkty otrzymuje cenione w świecie klimatyzacji i wentylacji nagrody, tj Technical Prize od Japońskiego Strowarzyszenia Chłodnictwa (Japanese Association of Refrigeration), Awarded Energy Conservation Grand Prize (nagroda za poszanowanie energii) oraz President Prize" od Energy Conservation Center (Centrum Poszanowania Energii)

gwarancja5lat.png      logomelcloud.jpg

 

Pliki do pobrania