• Klimatyzacja w czterech porach roku

    Zdrowe otoczenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Antyalergiczne systemy neutralizowania alergenów. Ochrona środowiska naturalnego.

HITACHI

HITACHI to japońska firma założona w 1910 roku, której produkty oecnne są na rynkach światowych. Produkuje pełną gamę modeli klimatyzatorów inwerterowych, począwszy od mocy 2kW do 1000kW, posiada szeroki wybór jednostek wewnętrznych oraz rozwiązań programowania i zarządzania indywidualengo i centralnego. Produkty HITACHI łączą w sobie zaawansowaną technologię i wysoką jakość

Hitachi jest dostawcą niezawodnych rozwiązań klimatyzacyjnych wysokiej jakości, bardzo wydajnych w zaawansowanej technologii dla  budynków, mieszkań i biur. Duzy wybór modeli niski pobór mocy, w nowoczesnym wzornictwie oraz wyposażenie w dodatkowe funkcje i filtry zestawia klimatyzatory Hitachi obok najlepszych na rynku.  Klimatyzacja Hitachi to  monitoring temperatury otoczenia, to możliwość śledzenia zużycia energii, to także doskonałe filtry antybakteryjne i pochłaniacze zapachu.

 

Modele naścienne HITACHI

hitachi_summit.png       hitachi_performance3.png   hitachi_shirokuma_s.png   hitachi_shirokuma.png   hitachi_przypodlogowe.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hitachi_chl-grz.png

 hitachi_tryb_eco.png

Sterowanie domem za pomocą wszystkich podłączonych przedmiotów (smartfona, tabletu, komputera)

hitachi_somfy.pngSERIE (SUMMIT, PERFORMANCE, SHIROKUMA ORAZ SHIROKUMA S) SĄ KOMPATYBILNE Z ROZWIĄZANIAMI AUTOMATYKI DOMOWEJ SOMFY® i obejmują:

  • Zdalne sterowanie pompami ciepła.
  • Integracja pomp ciepła do kompletnego otoczenia domowego z możliwością sterowania wieloma urządzeniami domowymi.

 hitacho_somfy.png

 

 

 hitachi_agregaty_zewnetrzna.png    hitachi_multi_agregaty.png  hitachi_piloty.png

 

 

 

Inspirować przyszłość...